Kategoriler: Bilimsel Verilerle Hazırlanmış Boy Uzatma Programı

Bilimsel Verilerle Hazırlanmış Boy Uzatma Programı

Bilimsel Verilerle Hazırlanmış Boy Uzatma Programı

Omurganın yapısında 24 adet omur vardır ve boyunuzun uzamasına en çok etki eden kısım bu disklerdir. Disklerin toplamı boy uzunluğunuzun neredeyse çeyreğini oluşturur. Bu omurların arasındaki mesafeyi anca egzersiz yaparak uzatabilirsiniz. Düşünün ki her bir omur için kalınlaşma iki ayda 0.25 cm ve 2 ay sonunda boyunuz tamı tamına 6,25 cm uzamış oluyor. 6 cm hiç de hafife alınacak bir rakam değil. Ayrıca 6 cm ile yetinemeyecekseniz size sunduğumuz programları uygulayarak boyunuzun daha da çok uzamasını sağlayabilirsiniz.

Bacaklarım Daha Çok Uzasın Mı Diyorsunuz?

Sadece omurganız değildir boyunuzun uzamasını sağlayan. Bacak kemiklerinizin içinde de boşluklar bulunur. Egzersizlerle bu boşluklar arttırıldığın bacaklar da uzamış olur. Yapılan egzersizler kemiklerde mikro çatlaklar oluşturacak ve bu mikro çatlaklar vücut tarafından onarılırken bir yandan da boyunuz uzayacak. Bacak boyu uzatmak için yapılacak belli egzersizler vardır. Bunların hepsini sizler için özenle hazırladık ve en basit şekilde fotoğraflarıyla beraber sizlere kitabımızda sunduk.

Egzersiz İçin Zamanım Yok Bahanesi Eskidi Artık

Bu bahaneyi hala kullanıyor musunuz? O zaman boyunuzun uzamasını gerçekten istemiyorsunuz demektir. Günde sadece 20 dakika ayırarak egzersizleri yaptığınızda dahi sonuç alabileceksiniz. Kendinize zaman ayırın, sadece 20 dakika. Kolay egzersizler ile boyunuzun uzamasına yardımcı olabilirsiniz. Eminiz ki bir süre sonra bu 20 dakikalar katlanarak bir saate kadar ulaşacak ve siz de sonuçlarını daha hızlı bir şekilde görmüş olacaksınız.

Sadece egzersiz kesinlikle yeterli değil. Egzersizlerinizin yanında protein ve kalsiyum ağırlık beslenmeniz gerekiyor. Uyku düzeniniz de ayrı bir etken. Düzenli bir uyku ile günleriniz daha verimli geçecek ve boy uzaması ile ilgili daha hızlı sonuca ulaşabileceksiniz.

Size sunduğumuz tüm bilgileri incelediniz ve uygulamaya başladınız. Ne kadar zamanda sonuç alacağınızı merak ediyorsunuz. Hemen size bununla ilgili ortalama değerleri söyleyelim. 1 hafta boyunca size sunduğumu boy uzatma alıştırmaları hareketlerini düzenli olarak yaptığınızda tam 2 cm uzayabiliyorsunuz.

İstikrarınızı bozmadınız ve 2. haftayı da tamamladınız. Boyunuzu ölçtüğünüzde tam 3 cm uzamış olduğunuzu görebileceksiniz. 1 ay içerisinde toplamda 5 cm uzama imkânınız var. Düşünebiliyor musunuz? Sadece 1 ayda 5 cm! 3 ay boyunca hareketleri düzenli bir şekilde yaptığınızda ise çıkan sonuç karşısında oldukça tatmin olacağınıza eminiz.

Neredeyse 10 cm uzamış olacaksınız. Artık kısa boylu olmakla ilgili takıntılarınızdan sıyrılabilirsiniz, aynada kendinize baktığınızda gülümsemeniz için istikrarı elden bırakmayacağınıza dair kendinize söz verin. Bunu sadece siz başarabilirsiniz.

Boyunuzu Uzatacak En İyi Rehber

Hızlı Boy Uzatma Programı içerisinde yer alan bilgiler ile tamamen doğal yollardan boyunuzu uzatabileceğinizi gösteren bir kaynak. Bizim için önemli olan insanların mutlu olması ve bu mutluluğu yakalamaya çalışırken sağlıklarından ödün vermeden ilerleyebilmeleri.

Sunduğumuz tüm bilgiler ve egzersizler büyük bir istikrar gerektiriyor. Söylediklerimiz uygulaması zor olan şeyler değil, sadece zamanınızdan biraz ayıracaksınız. Her gün düzenli olarak yapacaksınız. Kendi bedeninize yapacağınız yatırım en büyük yatırımınızdır.

Bedeninizi severseniz bu hayatta hiçbir engel sizin önünüze çıkarak canınızı sıkamayacaktır. Çünkü artık kendinizi seviyorsunuz, özgüveniniz tam ve başaramayacağınız hiçbir şey yok!

Hızlı Boy Uzatma Programı size yapacaklarınızı sunar. Unutmayın, size sunduklarımızı gerçekleştirecek olanlar sizlersiniz. Gerçekten boyunuzun uzamasını istiyorsanız bu kitap paha biçilemez bir bilgi kaynağı ve rehber olacak sizin için. Siz sadece yapmaya karar verin ve kararınızdan asla vazgeçmeyin.

Çoğu zaman bir işe başlamak için nereden başlanacağı bilinmediğinden hiçbir zaman gerçeğe dönüştürülemez. İşte biz size nereden başlayacağınızı söylüyoruz, gerisi sizde!

Kitabın resmi sitesini incelemek için tıklayın.

2. Kitap Tavsiyesi: Boy Uzatma Formülü Kitabı

Dilerseniz boy uzatma konusunda yazılmış olan bu kitabı da inceleyebilirsiniz. Elinizde iki güzel seçenek bulunuyor. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Uzun boylu günler diliyorum. 🙂

Benzer Konular:

Paylaş

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

1 hafta önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

2 hafta önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

2 hafta önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

2 hafta önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

1 ay önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

1 ay önce

Bu web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanılmaktadır.