Kategoriler: Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı?

Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı? – Hızlı Boy Uzatma Programı

Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı? – Tavsiyeler

Dünya üzerindeki herkes kadın erkek fark etmeden, boyunun en az standart olarak tabir edilen oranlarda olmasını ister. Sen de boyunun en az ortalama seviyede olmasını istersin, öyle değil mi? Bu gayet normal.

Ancak gerek yanlış beslenme gerekse yetersiz genetik özelliklerden dolayı bazı kişilerin boyları olması gerekenden çok daha kısa kalır. Boy kısalığından rahatsız olan insanlar da doğal olarak bu konuda araştırma yapmaya başlar.

Bu konuda internette araştırma yaptıkları zaman da karşılarına ilk çıkan sonuç genellikle boy uzatıcı tabanlık olur.

Bu tabanlıklar ilk bakışta oldukça çekici görünür. Düşünsene, ayakkabının içine yerleştiriyorsun ve bir anda 4-5 cm uzuyorsun. Ne kadar güzel öyle değil mi?

Evet güzel gibi duruyor ama değil. Arkadaşlarınla ya da sevgilinle aynı evin içine girip ayakkabılarını çıkardığın zaman her şey açığa çıkıyor. İnan bana bu çok can sıkıcı bir durum. Bir anda yalancı, sahtekar durumuna düşüyorsun.

Tüm bu negatif özelliklere rağmen tabanlar arasında tavsiye edebileceğim bir çeşit var:

Refleksoloji Özellikli Boy Uzatıcı Tabanlıklar

Boy uzamasının bir süre sonra durmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi vücudun büyüme hormonu salgılamayı bırakmasıdır. Dolayısıyla boy uzatmak için yapılması gereken ilk şey ergenlikten sonra azalan büyüme hormonunu salgılanımını arttırmak olmalıdır.

Bunun için şimdilerde refleksoloji yöntemine dayanan taban kullanımında ciddi bir artış meydana gelmeye başladı.

Bu tabanların özelliği şu:

Tabanın bazı bölgelerinde ayaktaki özel noktalara baskı yaparak vücuttaki büyüme hormonu miktarını arttıran özel yapılar bulunuyor. İnsanlar bu tabanlıkları kullandıkları zaman hem tabanlığın kendisi sayesinde boyları uzun görünüyor hem de bir süre boyunca düzenli olarak ayağa yapılacak refleksoloji tedavisi ile birlikte boy uzamaya başlıyor.

Bu yöntem göze oldukça mantıklı görünüyor. Fakat bu yöntemden alınacak verim oldukça düşüktür. Refleksoloji bir yere kadar işe yarar. Esas işe yarar bu yöntem değil, boy uzatma egzersizleridir.

Boy uzatma egzersizleri Amerikalı profesörler tarafından yıllardır tavsiye edilen en etkili boy uzatma yöntemidir.

Dolayısıyla boyunu uzatmak isteyen insanların yapmaları gereken şey oldukça basittir. Evde, günde 1 saatini harcayarak boy uzatma egzersizlerini yap ve hızlıca boyunu uzatmaya başla.

Bu egzersiz metodu sayesinde boy uzatıcı tabanlıklar ya da ameliyat gibi yüksek maliyetli çözümler ile uğraşmak zorunda kalmayacaksın. Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içerisinde yer alan tekniklerin hepsi seni uzun boylu biri olmaya adım adım yaklaştıracak. Boyun uzamasını sağlayacak olan büyüme hormonu üretimini tekrardan aktif hale getirmenin yanı sıra kemik ve eklemlerinin de uzamasını sağlayacaksın. Kitabın içerisinde yer alan bilgilerin tamamı çok uzun süreler boyunca yapılan araştırmalar sonrasında ortaya çıkmıştır. İnsanlar, burada yer alan etkili yöntemleri doğru bir şekilde kullandığı takdirde boy kısalığı sorunu da tarihe karışacaktır.

Hızlı Boy Uzatma Programını Uygularken Dikkat Etmen Gereken Diğer Noktalar:

Hızlı Boy Uzatma Programı ile en başarılı sonuçları elde edebilmek için kendine inanmak da olmazsa olmaz bir kuraldır. Çünkü isteksiz bir şekilde uygulanacak teknikler boyunu uzatmanı baltalayacaktır. Egzersizleri yaparken verimsiz ve özensiz bir şekilde egzersizleri uygulamana neden olacaktır. Kitabın içerisinde yer alan konuların her biri, genel olarak birbiri ile bütündür. Bunlardan bir tanesinin dahi istenildiği gibi gerçekleştirilmediği takdirde istenilen sonuçlar tam olarak elde edilemeyebilir. Refleksoloji yöntemini kullanan boy uzatma tabanlığını kullanmak yerine Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içindeki boy uzatma egzersizlerini uygulaman sana en kısa sürede maksimum sonuç getirecektir.

Kitabı incelemek için tıkla: Hızlı Boy Uzatma Programı

Benzer Konular:

Paylaş

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce