Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı?

boy uzatıcı tabanlık

 

Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı? – Tavsiyeler

Dünya üzerindeki herkes kadın erkek fark etmeden, boyunun en az standart olarak tabir edilen oranlarda olmasını ister. Sen de boyunun en az ortalama seviyede olmasını istersin, öyle değil mi? Bu gayet normal.

Ancak gerek yanlış beslenme gerekse yetersiz genetik özelliklerden dolayı bazı kişilerin boyları olması gerekenden çok daha kısa kalır.

Boy kısalığından rahatsız olan insanlar da doğal olarak bu konuda araştırma yapmaya başlar.

Bu konuda internette araştırma yaptıkları zaman da karşılarına ilk çıkan sonuç genellikle boy uzatıcı tabanlık olur.

Bu tabanlıklar ilk bakışta oldukça çekici görünür. Düşünsene, ayakkabının içine yerleştiriyorsun ve bir anda 4-5 cm uzuyorsun. Ne kadar güzel öyle değil mi?

Evet güzel gibi duruyor ama değil. Arkadaşlarınla ya da sevgilinle aynı evin içine girip ayakkabılarını çıkardığın zaman her şey açığa çıkıyor. İnan bana bu çok can sıkıcı bir durum. Bir anda yalancı, sahtekar durumuna düşüyorsun.

Tüm bu negatif özelliklere rağmen tabanlar arasında tavsiye edebileceğim bir çeşit var:

Refleksoloji Özellikli Boy Uzatıcı Tabanlıklar

Boy uzamasının bir süre sonra durmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi vücudun büyüme hormonu salgılamayı bırakmasıdır.

Dolayısıyla boy uzatmak için yapılması gereken ilk şey ergenlikten sonra azalan büyüme hormonunu salgılanımını arttırmak olmalıdır.

Bunun için şimdilerde refleksoloji yöntemine dayanan taban kullanımında ciddi bir artış meydana gelmeye başladı.

Bu tabanların özelliği şu:

Tabanın bazı bölgelerinde ayaktaki özel noktalara baskı yaparak vücuttaki büyüme hormonu miktarını arttıran özel yapılar bulunuyor.

İnsanlar bu tabanlıkları kullandıkları zaman hem tabanlığın kendisi sayesinde boyları uzun görünüyor hem de bir süre boyunca düzenli olarak ayağa yapılacak refleksoloji tedavisi ile birlikte boy uzamaya başlıyor.

Bu yöntem göze oldukça mantıklı görünüyor. Fakat bu yöntemden alınacak verim oldukça düşüktür. Refleksoloji bir yere kadar işe yarar. Esas işe yarar bu yöntem değil, boy uzatma egzersizleridir.

Boy uzatma egzersizleri Amerikalı profesörler tarafından yıllardır tavsiye edilen en etkili boy uzatma yöntemidir.

Dolayısıyla boyunu uzatmak isteyen insanların yapmaları gereken şey oldukça basittir. Evde, günde 1 saatini harcayarak boy uzatma egzersizlerini yap ve hızlıca boyunu uzatmaya başla.

Bu egzersiz metodu sayesinde boy uzatıcı tabanlıklar ya da ameliyat gibi yüksek maliyetli çözümler ile uğraşmak zorunda kalmayacaksın.

Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içerisinde yer alan tekniklerin hepsi seni uzun boylu biri olmaya adım adım yaklaştıracak.

Boyun uzamasını sağlayacak olan büyüme hormonu üretimini tekrardan aktif hale getirmenin yanı sıra kemik ve eklemlerinin de uzamasını sağlayacaksın.

Kitabın içerisinde yer alan bilgilerin tamamı çok uzun süreler boyunca yapılan araştırmalar sonrasında ortaya çıkmıştır.

İnsanlar, burada yer alan etkili yöntemleri doğru bir şekilde kullandığı takdirde boy kısalığı sorunu da tarihe karışacaktır.

Hızlı Boy Uzatma Programını Uygularken Dikkat Etmen Gereken Diğer Noktalar:

Hızlı Boy Uzatma Programı ile en başarılı sonuçları elde edebilmek için kendine inanmak da olmazsa olmaz bir kuraldır. Çünkü isteksiz bir şekilde uygulanacak teknikler boyunu uzatmanı baltalayacaktır.

Egzersizleri yaparken verimsiz ve özensiz bir şekilde egzersizleri uygulamana neden olacaktır.

Kitabın içerisinde yer alan konuların her biri, genel olarak birbiri ile bütündür.

Bunlardan bir tanesinin dahi istenildiği gibi gerçekleştirilmediği takdirde istenilen sonuçlar tam olarak elde edilemeyebilir.

Refleksoloji yöntemini kullanan boy uzatma tabanlığını kullanmak yerine Uzama Programı kitap setinin içindeki boy uzatma egzersizlerini uygulaman sana en kısa sürede maksimum sonuç getirecektir.

Büyüme hormonu üretimini en az 10X artıracak gizli ipuçları, egzersiz programları ve beslenme tavsiyeleri bu sette…

Boy Uzatıcı Tabanlık Boyumu Uzatır Mı? 1

İlgini Çekebilecek Diğer Yazılar:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir