Kategoriler: Boy Uzatma Duası

Boy Uzatma Duası

Boy Uzatma Duası

Bismillahirrahmanirrahim. Rabbi inni messeniyrddurru ve ente erhamurrahimin. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin tabibi’l kulubi ve devaiha ve afiyeti’l ebdani ve şifaiha ve nuri’l ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellem. La ilahe illallahü vahdehü la serikelehü ehaden sameden lem yelid, ve lem yuled ve lem yekün lehü küfüven ehad.”

Duanızı edip Allah’ın rızasını aldıktan sonra artık bilimsel yöntemleri öğrenmeye başlayabiliriz.

Uzun boylu olan insanların büyük bir kısmı, kısa boylu insanların halinden anlamazlar. Çünkü onlar için hayat oldukça kolaydır ve hiçbir zaman bu konu ile alakalı sorunlar ile uğraşmak zorunda da kalmazlar. Ve bundan dolayı da kısa boyluların halinden de anlamazlar.

Halbuki kısa boylu olmak çoğu zaman kişilerin hayatlarının deyim yerindeyse zindana çevirebilir. Çünkü çevresindeki insanların büyük bir kısmının boyu ondan uzundur ve kendini bu kişilerin yanında özgüveni düşük hisseder.

İlk başlarda böylesi bir durum çok fazla canlarını yakmaz ancak daha sonrasında özellikle de yaşlar büyümeye başladığı zaman boyun kısa olmasının beraberinde getirmiş olduğu olumsuz duygular çok daha şiddetli bir şekilde ortaya çıkar.

Bunu engellemek istediğiniz zamanlarda ise çareyi boy uzatma haplarında bulmak istersiniz. Ancak ne kadar kullanırsanız kullanın hiç fark etmez, sonunda yalnızca kendi vücudunuza zarar verdiğinizle kalırsınız. Haplardan bir şey elde edemedikten sonra ise artık bu konuya nasıl bir çare bulacağınıza karar veremezsiniz.

Daha sonrasında araştırmaya başladığınız zaman ise Boy Uzatma Duasına denk gelirsiniz. Ve hiç vakit kaybetmeden bu duayı okumaya başlasanız da ne yazık ki bunda da yeterli çözüme ulaşamazsınız.

Bu konuda bilmediğiniz şeylerden ötürü aslında istediğinizi elde edemezsiniz. Çünkü gerek boy uzatma konusunda gerekse diğer konularda bilmeniz gereken en önemli şeylerden bir tanesi, duaların iki yönlü olmasıdır.

Duanın bir yönü, eylem yönüdür. Yani öncelikli olarak duayı etmeden önce aslında gerekli olan işlemlerin tamamını yapmanız gerekecektir. Aksi bir durumda ne yazık ki edeceğiniz duanın hiçbir karşılığı olmaz. Çünkü Allah öncelikli olarak bu konuda ne kadar istekli olduğunuza dikkat eder ve eğer ki siz duanızı yaparken gerekli olan şeyleri yerine getiriyorsanız sizin bu isteklerinize cevap verir.

Bunu bilmeyen insanlar yalnızca dua ederek bir gecede boylarının istedikleri gibi çok uzun olacaklarını düşünür, bunun dışında ekstradan bir şey yapmadan hayatlarına devam eder. Boyunuzu istediğiniz gibi uzatmak istiyor ancak bunu ameliyat ya da haplar ile gerçekleştiremeyeceğinizi biliyorsanız, size tavsiye edebileceğim tek şey Boy Uzatma Formülü kitabı.

Burada yer alan formüller ve egzersizler, yıllar boyunca yapılan ve daha öncesinde kişiler tarafından denenen araştırmalar sonrasında sizler için kitap haline getirildi.

Kitabı ilk defa okumaya başladığınız zaman belki de bu konulara şüphe ile yaklaşacaksınız ancak kısa süreler sonrasında burada yer alan detaylara dikkat etmeye başladığınız zaman boyunuz sizin de tahmin etmediğiniz gibi uzamaya başlayacak. İşte tam bu noktada isterseniz dua edebilirsiniz. Çünkü artık boy uzatmanın eylem yönünü başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Artık sıra elleri açarak Allah’a yalvarmaya, yaptığınız bütün bu işlemlerin sonrasında hak ettiğiniz sonuçlara ulaşmak adına dua etmeye gelecektir.

Şimdilerde birçok farklı kişi sizlere boyunuzu uzatmanız için farklı dualar söylese de aslında yapmanız gereken şey oldukça basit. Öncelikli olarak yapmanız gereken şey, duanıza konsantre olmaktır. Bu esnada aklınızda başka hiçbir şeyin olmaması gerekmektedir. Daha sonrasında da elinizden geleni yaptığınızı ve Allah’tan bereketini ve kuvvetini istediğinizi belirtmelisiniz.

Kimi zaman insanlar ettikleri duaların kabul olmadığını düşünerek dua yapmaktan vazgeçerler. Halbuki sizler elinizden geleni yaptıktan sonra bu yaptıklarınızın karşılığını çok iyi bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak ilk olarak dikkat etmeniz gereken tek şey, Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içerisinde yer alan tavsiyeleri uygulamak.

Daha sonrasında fark edeceksiniz ki aslında yıllardır işe yaramayacak ürünlere boşa vererek kendinizi gereğinden fazla üzmüşsünüz.

Kitabı İncelemek İçin Tıklayın: Hızlı Boy Uzatma Programı

Benzer Konular:

Paylaş

Yorumları Göster

  Son Yazılar

  Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

  Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

  % gün önce

  Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

  Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

  % gün önce

  Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

  Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

  % gün önce

  Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

  Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

  % gün önce

  3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

    Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

  % gün önce

  Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

    Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

  % gün önce