Boy Uzatma Egzersizleri 7 Haftada 2 3 İnç

Boy Uzatma Egzersizleri 7 Haftada 2 3 İnç

boy uzatma egzersizleri 7 haftada 2 3 inç uza“Boy uzatma egzersizleri 7 haftada 2 3 İnç” başlıklı makalemizin içinde sana nelerden bahsedeceğimi kısaca özetlemek istiyorum. Böylece konuya daha hakim bir şekilde yazımızı okuyabilir ve daha çok fayda sağlayabilirsin.

Bu yazıda sana boy uzatma egzersizleri ve hareketlerinden bahsedeceğim. Bu hareketler boy uzamasına ne kadar katkıda bulunur? Hayatında nasıl bir değişim sağlar? Bunlara değineceğim. Hazırsan boy uzatma egzersizleri 7 haftada 2 3 inç nasıl uzatır öğrenelim.

Boy Uzatma Egzersizleri 7 Haftada 2 3 İnç Nasıl Uzatır?

Boyun uzamasını belirleyen bazı kesin faktörler var değil mi? Bunları hepimiz biliyoruz. Aileden gelen genetik faktörü, beslenme faktörü, spor faktörü… Boyunun kaç santimetre olacağını belirleyen bunlar gibi bir sürü faktör var.

Bizim anlatacağımız daha çok spor faktörüne giriyor. Ama tam olarak öyle değil. Değişik bir metotla boyunu çok hızlı bir şekilde uzatabilmeni sağlayacağız. Nasıl mı? Duruş bozukluklarından kurtularak Her insan yılların getirdiği yükle eğilir. Omurga eğrilmeye başlar. Dolayısıyla boy kısalır. Bu tarz omurga eğrilikleri bizi olduğumuzdan 3-4 santimetre daha kısa gösteriyor.

İşte bu problemden kurtulmak için sana duruş bozukluğunu giderme ve boy uzatma egzersizleri veriyoruz. Bu egzersizler sayesinde ne kadar hızlı uzadığına sen bile inanamayacaksın.

Omurga eğriliğini düzeltmek boyu uzatacak en kolay ve etkili yöntemdir. Tabi ki olay omurga duruşunu düzeltmekle bitmiyor.

Eğer boy uzatma egzersizleri 7 haftada 2 3 inç nasıl uzatır? Bizzat şahit olmak istiyorsan egzersizleri 6 ay kadar yapmaya devam etmelisin. Neden?

Çünkü bu egzersizler sadece omurganın şeklinin düzelmesini sağlamıyor. Aynı zamanda kıkırdaklar arası mesafenin açılarak oraya kıkırdak sıvısının dolmasıyla gerçek bir boy uzamasının oluşmasını sağlıyor. Sen egzersiz yaptıkça vücudundaki büyüme hormonu salgısı miktarı da artacak. Bu da büyümeni olumlu yönde etkileyecek.

Boy Uzatma Egzersizlerini Uygulamaya Hemen Başla!

Sana burada vereceğim tavsiye oldukça basit. Uzama Programı e-kursuna kaydolarak içindeki muhteşem egzersizlerin neler olduğunu öğren ve bir an önce boyunu uzatmaya başla.

Aradığından çok daha fazlasını bu kursta bulacaksın.

Boy uzatma egzersizleri 7 haftada 2 3 inç uzatarak hayatını baştan aşağıya değiştirecek. Buraya tıklayarak kursu inceleyebilirsin.

Boy Uzatma Egzersizleri 7 Haftada 2 3 İnç 1

Benzer Konular:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir