Boy Uzatma Formülü Kitabı Yorumları

Boy Uzatma Formülü Kitabı Yorumları

boy uzatma formülü kitabı yorumları nelerdirBu yazımızda seninle, boy uzatma kitabını satın alıp içindeki egzersizleri düzenli bir şekilde uygulamış ve sonuç almış okuyucuların yorumlarını paylaşacağız. Çünkü bir sürü okuyucu “boy uzatma formülü kitabı yorumları” diye Google’da arama yapıyor.  Kitabın ne kadar etkili teknikler içerdiğini daha net görebilmen için gelen yorumları paylaşmaya karar verdik.

Boy uzatma formülü kitabı ile 5-6 santim uzamış ve hayatında büyük bir fark yaratmış bir sürü okuyucumuz var. Bazıları kız arkadaşından kısa olmaktan şikayetçiydi. Bazıları arkadaşları tarafından kısa boylu diye dalga geçildiğinden… Şimdi okuyuculardan gelen maillere bir göz atalım.

Boy Uzatma Formülü Kitabı Hakkında Okuyucular Neler Diyor?

Boy uzatma formülü kitabı yorumları arasında yazarın en çok dikkatini çeken ve onu mutlu eden yorumu bir an önce seninle paylaşmak istiyorum. Bu hikaye sana da boy uzatma konusunda büyük cesaret verecektir.

Okuyucudan Gelen Mail:

“Merhaba! Ben Ahmet… Bundan 6 ay önce boy kısalığı problemi ile savaşıyordum. Boy kısalığının o kadar büyük bir problem olduğunu hiçbir zaman düşünmemiştim. Sonuçta Allah vermiş. Ama bu düşüncelerimi değiştiren çok önemli bir olay var. O da Melis ile tanışmam.

Melis ile okulda tanıştım. Benden 5 santimetre uzundu. İlk gördüğümde ondan etkilenmiştim. Bir anda iyi birer arkadaş olduk. Her günüm Melis ile geçmeye başladı. Sürekli beraber zaman geçiriyorduk. Her şey harika gidiyordu. Çıkma teklifi ettim fakat bana erkek arkadaşından bahsetti.

Ahh ne büyük bir acı. Kızın erkek arkadaşı varmış. Bana çocuğun uzun boylu olduğundan ve uzun boylu erkeklerden çok hoşlandığını söyledi. Kısa boylu bir erkekle asla çıkmam diyordu. Peki ben onu nasıl etkileyecektim?

Eve gidince boy uzatma yöntemlerini araştırmaya başladım. Ve sonunda boy uzatma formülü kitabı diye bir kitaba rastladım. En başta bu kitabın bana ne faydası olabilir ki? diye düşünüyordum. Yine de içimden bir ses kitabı satın almamı söyledi.

Kitabı aldı ve içindeki egzersizleri uygulamaya başladım. Melisle 4 ay boyunca görüşmedik. Ben de o sırada boy uzatma egzersizlerini uyguladım. 4 ay sonra sevdiğim kızla tekrar bir araya geldik. Koşarak boynuma sarıldı. Sana ne olmuş böyle boyun ne kadar uzamış 🙂 diye bağırdı.

Beraber bir şeyler içmeye gittik. Her söylediğime gülüyordu, sürekli bana dokunuyordu. En sonunda erkek arkadaşından ayrıldığından bahsetti. Bense umursamaz bir şekilde davranıyordum. Bir anda gözlerime derin derin baktı ve öpüşmeye başladık. O günden beri sevgiliyiz. Boy uzatma formülü kitabının hayatımı bu şekilde değiştirebileceğini asla tahmin edemezdim. Buradan boy problemi yaşayan herkese kitabı alıp içindeki egzersizleri denemesini tavsiye ediyorum. 🙂 ”

Boy Uzatma Formülü Kitabına Nasıl Sahip Olursun?

Boy uzatma formülü kitabı yorumları içinde yazarı en çok etkileyen okuyucu yorumunu seninle paylaştık. Biz kitabın yazarı değiliz. Bu nedenle kitabı tarafsız olarak değerlendiriyoruz. Eğer sen de hayatında bu şekilde büyük bir fark yaratmak istiyorsan hemen Boy Uzatma Formülü Kitabını incelemeye başlayabilirsin. Uzun boylu günler seni bekliyor…

Benzer Konular:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir