Kategoriler: Boy Uzatma Formülü Kitabının Sırrı

Boy Uzatma Formülü Kitabının Sırrı

Boy Uzatma Formülü Kitabının Sırrı Nedir?

Türk toplumunda boy konusunda sıkıntı çeken bir sürü insan bulunmakta. Erkeklerin ve kadınların çoğu boyunun kısalığından şikayetçi durumda. Senin de böyle bir şikayetin varsa derdine deva olacak harika bir kitap biliyorum.

Adı: Boy Uzatma Formülü Kitabı

“Boy uzatma formülü kitabı” yurtdışında yapılan uzun araştırmalar sonucunda hazırlanan Grow Taller isimli kitabın çevirisidir.

Amerikalı bilim adamları boy kısalığının tedavisini bu kitapta anlatıyor. Boy kısalığını tarihin derin sularına gömüyor.

Peki bu nasıl oluyor?

Boy uzatma formülü kitabı, herhangi bir ilaç tedavisinden ya da ameliyattan bahsetmiyor. İçerisinde barındırdığı boy uzatma egzersizleri ile omurgayı ve bacakları nasıl esnetebileceğini, böylece nasıl uzayabileceğini anlatıyor.

Boy uzatma egzersizlerinin mantığında şu var:

Her kemiğin uçlarında kıkırdaklar bulunur. Ergenliğe kadar yapılan spor ve egzersizler hem kemiklerin hem de kıkırdakların uzamasına yardımcı olur.

Fakat 18 yaşından sonra kemiklerin uzaması durduğu için artık boy uzaması mümkün olmaz.

Bize bu şekilde öğrettiler değil mi?

Bize söylenenlerin hepsi YALAN!

Evet kemiklerin uzaması durur. Fakat kemiklerin uçlarında bulunan kıkırdakların uzaması durmaz. Boy uzatma egzersizleri ile 25-30 yaşına kadar boyuna eksta bir kaç santim eklemek SENİN ELİNDE!

Boy Uzatma Egzersizleri Nasıl Boy Uzatır?

Boy uzatma egzersizleri sonucunda esneyen kıkırdak hücreleri arasında bazı boşluklar oluşur. Gece uykuda salgıladığımız büyüme hormonunun etkisiyle hücreler arasındaki bu boşluklar dolar ve kıkırdak büyümesi gerçekleşmiş olur.

Buradan en az 2-3 santimetre kazancımız var.

Boyumuza ekstra birkaç santim kazandıracak diğer bir nokta ise: Omurga…

Egzersizle alıştırılmamış bir insan omurgası hiçbir zaman dimdik olamaz. Her zaman bir eğrilik bulunur. Boy uzatma formülü kitabı içerisindeki omurga dikleştirici egzersizler sayesinde 2-3 santimi sana GARANTİ EDİYORUM!

Kıkırdakların uzayınca ve omurgan dikleşince boyunun 5-6 santim kadar uzadığını bile fark edebilirsin.

Boy Uzatma Formülü Kitabını Bilgisayarına Nasıl İndirirsin?

Eğer boy uzatma formülü kitabı içeriğini daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsan BURAYA tıklayabilirsin. Boy uzatma egzersizlerine ve boy uzatan diyet programına anında ulaşabilirsin.

Uzun boylu günler seni bekliyor…

Benzer Konular:

Paylaş

Yorumları Göster

    • Egzersizler eklemleri esneterek uzamalarını sağlıyor. Eklemler esnedikçe esneyen kısımların içine kıkırdak sıvısı dolar. Böylece uzama sağlanmış olur.

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce