Boy Uzatma Kitabı ve Boy Uzatma Teknikleri Ne İşe Yarar?

boy uzatmaya engel duruş bozukluğu

“Boy uzatma kitabı ve boy uzatma teknikleri”, insanların sosyal hayatını, psikolojisini olumsuz etkileyen boy kısalığı probleminden kurtulmalarını sağlar. Kitabın içinde yer alan ve bilimsel araştırmalar sonucu oluşturulmuş boy uzatma egzersizleri sayesinde boylarını 3 ay içinde 8 santimetreye kadar uzatmalarına yardımcı olur.

Bu egzersizlerin doğruluğuna, işe yararlılığına inanmıyor olabilirsin. Fakat 10 yıllık bilimsel araştırmalar sonucunda oluşturulmuş ve 1000lerce insanın fayda sağladığı boy uzatma kitabı ve boy uzatma teknikleri ‘ne inanmamak hiç de mantıklı değil. Kaç insanın bu kitap sayesinde boy kısalığı probleminden kurtulduğunu tahmin bile edemezsin. Kitap ünlü boy uzatma araştırmacısı Derrek J. Borris tarafından yazılan Grow Taller isimli kitabından esinlenerek hazırlanmıştır.

Bu ismi Google’da arattığında yaptığı araştırmalara inanamayacaksın. Ama ondan önce boy uzatma teknikleri nedir? Bu konuya açıklık getirelim. Okumaya devam et ve daha önce bilmediğin boy uzatma sırlarını öğren.

 Boy Uzatma Teknikleri Nelerdir?

Boy uzatma kitabı ve boy uzatma teknikleri ile ergenlik döneminden sonra da 6-7 santimetre boy uzatmak mümkün.

Şimdi tüm boy uzatma tekniklerinin neler olduğuna ve boy uzatma kitabı hangi tekniği destekliyormuş, bakalım.

1) Boy Uzatma Ameliyatı:

Boy kısalığı problemi yaşayan ya da herhangi bir kaza nedeniyle bir bacağı diğerinden kısa kalmış olan kişilere uygulanır. Boy uzatma ameliyatı için 7-8 ayını heba etmen gerekir. Çünkü ameliyat sonrası kemiklerin toparlanması oldukça uzun zaman almaktadır. Bu uygulama acılı ve zahmetli olduğu kadar pahalıdır da.

Boy uzatma ameliyatları hastaneden hastaneye ve kısalığın miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Ama kabaca bir fiyat vermemiz gerekirse 4000 ile 9000 Lira gerektiren bir ameliyattır.

Hal böyleyken bu yöntemi tercih etmek yerine tamamen doğal yollarla, boy uzatma kitabı içindeki egzersizleri uygulamak çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

2) Boy Uzatma İlaçları:

Boy uzatma ilçlarının bazıları doğal yollarla üretilit. Bunlar ek besin gıdası sınıfına girer. Fakat bu tarz ilaçları ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sonuçta vücuda yabancı madde girişi oluyor. Ne kadar doğal olabilir ki?

Bu nedenle boy uzatma kitabı ve boy uzatma teknikleri ile doğal bir şekilde genetiğinin maksimum seviyesine ulaşman çok daha doğru ve etkili olacaktır.

3) Doğal Yollarla Boy Uzatmak:

Boy uzatma teknikleri içinde yer alan en etkili ve sağlıklı olanı bu tekniktir. Sadece boy uzatma egzersizleri ve boy uzatmaya yönelik bir beslenme programı uygulayarak inanamayacağın şekilde boyunu 10 santime kadar uzatabilirsin. Tabi ki bu kaç yaşında olduğuna göre değişkenlik gösterecektir.

Ergenlik döneminden sonra boyunu uzatmak için ne yapmalısın?

  • Vücudundaki büyüme hormonu salgısını arttır!

Büyüme hormonu kemiklerin gelişimi ve büyümesi için en önemli faktördür. Vücut hormonlarla yönetilen bir mekanizmadır. Senin boy uzatmak için yapman gereken şey ise ergenlikten sonra azalan büyüme hormonu miktarını tekrar arttırmak olmalıdır. İşte boy uzatma kitabı sana bu hormonu nasıl maksimum seviyeye çıkarabileceğini anlatıyor.

  • Dik bir duruşa sahip ol!

Bizler ufaklığımızdan beri bilgisayar başında eğik bir duruşla oyun oynamaya, eğik duruşla okul sıralarında yazı yazmaya, eğik bir boy uzatma kitabı indirduruşla oturmaya alıştık. 20-30 yıl boyunca eğik bir şekilde durduğunu düşünsene, haliyle omurga bir süre sonra eğilmeye başlıyor. Sırf omurga duruşunu düzelterek bile 4-5 santimetre uzayabilirsin.

 Boy Uzatma Kitabını Nereden İnceleyebilirsin?

Boy uzatma kitabı ve boy uzatma teknikleri hakkında daha fazla bilgiye sahio olmak ve kitabı incelemek için buraya tıklayabilirsin. Duruş düzeltici boy uzatma egzersizlerini öğrenerek bugünden itibaren boyunu uzatmaya başlayabilirsin.

Benzer Konular: