Kategoriler: Boy Uzatma Kürü Nasıl Yapılır?

Boy Uzatma Kürü

Boy Uzatma Kürü

Ergenlik döneminde çocukların en büyük hayallerinin başında, uzun boylu olmak gelir. Bunun için aileler çocuklarına süt içirir, peynir yedirir, onların basketbol ve voleybol gibi spor dalları ile uğraşmasına özen gösterir.

Çocukların büyük bir kısmının boyu bir dönem sonrasında boyları ciddi anlamda uzarken bir kısmının boyundaki uzama oranı ise oldukça düşüktür.

İlk başlarda çok fazla önemsenmeyen bu durum, ilerleyen dönemlerde tahmin edilenden çok daha fazla can sıkmaya başlayacaktır. Bunu engellemenin en etkili yollarından bir tanesi ise Hızlı Boy Uzatma Programı kitabını incelemek.

Normalde boyunuz kısa diye kendinizi kötü hissettiğiniz zaman yaptığınız ilk şey interneti açmak ve bu konu ile alakalı araştırmalar yapmak.

İnternette öncelikli olarak görülen şeylerden bir tanesi, boy uzatma hapları. Oysaki bu haplar ne yazık ki vücuda yalnızca zarar verir. Çünkü bu ilaçların içerisinde nelerin olduğu belli değildir. Sizler kimi zaman binlerce lira vererek bu ilaçları kullanmaya başladıktan sonra boyunuzun uzadığını düşünürsünüz.

Halbuki bu esnada vücudunuzu kendi elinizle zehirlemiş olursunuz. Çareyi doğal yollarda arayan kişiler ise bu konuda yeterli oranda bilgi sahibi olmayan kişilerin yapmış olduğu reçeteleri uygulamaya başlıyorlar. Ancak yapılacak en ufak bir araştırma ile dahi bu reçetelerin işe yaramayacağı görülebilecektir. Burada verilen bitkilerin büyük bir çoğunluğu ne yazık ki boyun uzamasına etki etmez.

Üstelik bazı bitkilerin çok fazla bilinmeyen yan etkileri bulunmaktadır.

Gerçek boy uzatma küründe önemli olan şey, büyüme hormonlarını tekrardan aktif etmektir. Çünkü büyüme hormonları ergenlik döneminin sonrasına kadar hızlı bir şekilde çalışsa da sonrasında eski hızını kaybeder.

Dolayısıyla kürler kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu hormonu gerçekten hareketlendirip hareketlendirmediği gerçeği.

Eğer ki sizlerin de bu konuda kafasında soru işaretleri oluşuyor ancak bunlara nasıl cevaplar bulacağınızı bilmiyorsanız, Hızlı Boy Uzatma Programı kitabını okumanız tüm sorularınızın cevaplanmasını sağlayacaktır. Çünkü burada bulunan bitkisel kürlerin tamamı, çok uzun araştırmalar sonrasında ortaya çıkmıştır.

Bu konuda yıllardır eğitim almış kişiler tarafından yapılan kürlerin içerisindeki bitkilerin ve yiyeceklerin tamamı, öncesinde ayrıntılı bir şekilde incelenmiştir.

Böylece her bir maddenin vücuda sağlamış olduğu faydalar ayrı ayrı incelenerek sizlere sunuluyor. Kitabın içerisinde yer alan formüller sizlerin bütçelerini zorlamayacak ve her evde bulunacak malzemelerdir.

Dolayısıyla diğer kürler için yüzlerce lira para harcayarak gereksiz yere ekonominize zarar vermenize de engelliyorlar. Ancak bu kürleri uygularken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler bulunuyor. Aksi bir durumda uygulanacak kürler ne yazık ki istenilen faydayı sağlamayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken şeylerin neler olduğunu öğrenmek için tek bir şeye sahip olmanız yeterli. Üstelik buradaki bilgilerin tamamı Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı aracılığı ile sizlere erişiyor.

Boyunuzu uzattığını iddia eden bitkisel kürleri öğrenmek istediğiniz zaman öncelikli olarak sizden istedikleri ücret sadece tek bir formül ya da ilaç içindir. Bunların sözde etkili olmaları için bir süre boyunca düzenli bir şekilde kullanılması gerekir.

Halbuki hızlı boy uzatma programı kitabının içerisindeki tüm bilgiler, satın alma işlemi sonrasında sizlere sunuluyor.

Kitabın içerisinde yer alan bitkisel kürlerle birlikte gerekli egzersiz programları da yine burada yer alıyor. Böylece artık boyunuz kısa olduğu için ne yapacağınızı bilmeden kendinizi hayattan soyutlamanıza gerek kalmayacak.

Yapmanız gereken tek şey burada yer alan detayları incelemek ve kısa süreler içerisinde boyunuzu uzatmak. Boy uzatma kürleri sayesinde artık ameliyat ya da gereksiz haplar ile vakit kaybetmenize gerek kalmadan bu isteğinize erişmiş olacaksınız.

Hızlı Boy Uzatma Programı e-Kitabını İncelemek İçin Tıklayın.

Benzer Konular:

Paylaş

Yorumları Göster

 • Merhaba kızım. 13 yaşında henüz regl olmadı. Şu an 142 cm. Kemik yasi 12,5. Babasının boyu 160 cm benim boyum 160 cm. Doktorlar genetik faktorlerden dolayi kısa kalacağını söylüyorlar bu kitap işimize yarar mi? Omurgayi düzeltmenin dışında bacak boyu uzatmak için etkili biligiler var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum.

  • Evet omurga ve bacak boyunu uzatmak için egzersizler yapması gerekiyor. Egzersizler, iyi beslenme ve düzenli uyku kızınızın boyunun sizden daha uzun olmasını sağlayabilir. Size tavsiyem yakında çıkacak olan Hızlı Boy Uzatma kitabını beklemeniz yönünde. Kitapta bacak boyunu uzatmak için ayrı bir egzersiz grubu bulacaksınız.

 • 15yaşına 5gün önce girdim 158 boyundayım balık yagı kullanmaya başladım kaç cm daha uzarım

  • Merhaba Hilal, balık yağının yanında egzersiz de yapman gerekiyor. Boy uzatma egzersizlerini incelemeni tavsiye ederim.

   Sitemizde bununla ilgili birçok makale mevcut. Detaylıca sitemizi incele.

   Kaç cm uzayacağınsa tamamen sana bağlı.

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce