Kategoriler: En Etkili Boy Uzatma Kürü

En Etkili Boy Uzatma Kürü – 6 cm Uza

En Etkili Boy Uzatma Kürü – 6 cm Uza

“Boy uzatma kürü” özellikle ergenlik çağında olan gençlerin faydalanabileceği çok etkili bir yöntemdir. 11-21 yaş aralığındaki gençlerin boy uzamasını destekleyici bir unsurdur. Bu kürden maksimum fayda görecek kişiler gençlerdir.

Fakat ergenlik çağını bitirmiş kişiler de boyunu bazı özel yöntemler kullanarak uzatabilir. Yazımızın sonunda bu yönteme de değineceğiz.

Boy uzatma kürüne dönecek olursak, bu kürün etkisini göstermesi için 6 ay-1.5 yıl kadar uygulanması gerekmektedir. Kısa sürede sonuç beklemek mantıklı bir davranış olmayacaktır.

Boy Uzatma Kürü Ne Kadarlık Bir Uzama Sağlar?

Boy uzatma kürü ne kadar uzama sağlar diye merak ediyorsan aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsin. Bu sonuçlar 6 ay-1.5 yıl süren kürlerin sonucunda ulaşılan rakamlardır:

  • 12-14 Yaş Grubu 8-10 cm
  • 14-15 Yaş Grubu 7-8 cm
  • 16-17 Yaş Grubu 6-7 cm
  • 18-19 Yaş Grubu 5-6 cm
  • 20-21 Yaş Grubu 4-5 cm
  • 21-22 Yaş Grubu 2-3 cm

Boy uzatma küründe dikkat edilmesi gereken 2 önemli bölüm vardır:

1. Bölüm:

Haftada en az 3 kere olacak şekilde kefal, palamut, uskumru balıklardan birini tüketmen gerekiyor. Bu balıklardan hangisi hoşuna gidiyorsa hafta da 3 kere 200-300 gram kadar tüketeceksin.

Saydığımız bu balıkların sırtında bulunan siyah etli bölge boy uzaması için çok çok önemlidir.

Özellikle palamutun derisini soyarak sırtında bulunan siyah bölgeyi yemelisin.

2. Bölüm:

Özel hazırlanmış bitkisel çay karışımının 6 ay boyunca haftada 1 kere olmak üzere demlenip içilmesi gerekiyor.

Çay karışımı nasıl hazırlanır?

Kızlar İçin:

Kızların melisa çayı içmesi gerekiyor. 1 su bardağı kadar suyu kaynatarak üzerine 5 gram melisa yaprağı eklenir. Bu karışım 5 dakika boyunca demlendirilir.

Erkekler İçin:

Erkeklerin biberiye çayı içmesi gerekiyor. 1 su bardağı suyu kaynatıp üzerine 6 gram biberiye yaprağı ekleyip bu karışımı 5 dakika kadar demlendirmelisin. Sonra da bu karışımı içmelisin.

Boy uzatma kürünün en doğru sonuçlarını görmek için 2 yıl boyunca kürü uygulamaya devam etmeni öneririm.

1. Uyarı: Boy uzatma kürünü birlikte asla kullanmaman gereken bir antibiyotik var. İsmi Reoccutan…

Bu antibiyotiği kullanıyorsan kullanmayı bitirdikten en az 4 ay sonra kürü uygulamaya başlamalısın. Mutlaka birkaç ay bekle.

2. Uyarı: Balıkları yemeye devam ederken bitki çayını içmeye devam etmelisin. Bu iki uygulama beraber yapılmalıdır.

Boy uzatma kürünü uygulamak isteyen kişilere bir tavsiyem daha olacak. Özellikle 20 yaşını geçmiş kişilere bu yöntemi uygulamalarını öneriyorum.

Boy uzatma egzersizleri yaparak boy uzatmak mümkün. Kürle beraber bu egzersiz programının uygulanması hızlı sonuçlar almanı sağlayacaktır.

Hızlı Boy Uzatma Programını İncele

Benzer Konular:

Paylaş

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce