Günde Sadece 20 Dakika İle Boyunuz Uzasın

Günde Sadece 20 Dakika İle Boyunuz Uzasın

Günde Sadece 20 Dakika İle Boyunuz Uzasın!

Kısa boylu olmak kötü bir durum olmasa da çoğu insan bu durumdan şikâyetçi. Kimisi bu durumu çoktan kabullenmiş durumda ancak gizli platform ayakkabılar, apartman topuklar gibi seçeneklerle bu durumun üstesinden gelmeye çalışıyorlar.

Çoğu zamansa bu durum özgüven eksikliğine sebep oluyor ve yaşanılacak güzel bir ilişkinin başlamasına engel olabiliyor.

Sadece özel ilişkilerde değil iş hayatında, okul hayatında da birçok sıkıntıyla karşılaşabiliyor
kısa boylular.

Buna bir son vermek ise sizin elinizde!

Kısa Boylu Olmaktan Nasıl Kurtulursunuz?

Kısa boylu olmaktan ve bunun getirdiği negatifliklerden kurtulmak isteyenler için bir kitap hazırladık. Kitabın içerisindeki tüm bilgiler araştırmalara dayalı olarak, gözlemler yapılarak derlenmiş bir durumda okuyuculara sunuluyor. Size boyunuzu hızlı bir şekilde uzatmanızı sağlayacak reçeteyi hazırlayıp sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bu programları düzgün ve istikrarlı bir şekilde uygulamak.

Boyunuz kısa olduğu için kaynaklandığını düşündüğünüz tüm sorunlar bu kitap sayesinde çözüme ulaşacak. Ancak size sunduğumuz reçeteyi harfiyen uygulamanız gerekiyor.

Haftada bir iki santimetre uzamanıza olanak sağlayacak egzersizlerin hepsini teker teker, ayrıntılı bir şekilde kitabımızda anlattık. Hangi hareketi kaç kere yapacaksınız, kaç set halinde uygulamanız gerekiyor hepsine ait bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Önce Hiç Spor Yapmamış Olabilirsiniz Ancak Bu Sadece Bir Bahane!

Kurtulun artık bahanelerinizden. Size sunduğumuz egzersizler belki sizi biraz yoracak ama 10 cm daha uzun olmak için bu yorulmaya değmez mi? Hem boyunuz uzayacak hem bedeniniz daha da zinde olacak. Bir yandan gençleşeceksiniz ve hayata bakışınız daha pozitif olacak. Hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulmak için size bu kitapla bir şans veriyoruz.

Bu kitap ticari amaçlar güdülerek hazırlanmış bir kitap kesinlikle değildir. Ancak size bu kitabı satın alarak bir sorumluluk yüklemek istiyoruz. Satın aldınız, incelediniz ve artık bu programı uygulamak zorundasınız. Sırf uygulamadığınız ve sadece göz gezdirdiğiniz bir kitap olarak tozlu raflarda yok olmak istemiyoruz. Biz sizin için işe yarar bilgiler sunuyoruz ve bunları uygulamanızı istiyoruz. Bu nedenle bahanelerinizden sıyrılın ve hazırlamış olduğumuz programı uygulamaya başlayın.

30 yaşından Sonra Boyunuzun Uzayacağına İnanmıyor Musunuz?

İşte bu düşünceyle hata yapıyorsunuz. 40 yaşını aşmış, programımızı düzenli uygulayan kişiler bir haftada sonuç alıyor. Yaşınız tamamen bir sayı, asla boyunuzun uzamasına engel değil. Ergenlik döneminde yaşadığınız boy uzaması büyümenizle alakalı bir durum. Bir süre sonra büyümeniz duruyor ancak boy uzamanız siz isterseniz devam eder.

Sunduğumuz egzersizlerin temelinde yerçekimine karşı yapılan egzersizler sayesinde boyunuzun uzamasını sağlıyoruz. Yerçekimi omurganızı baskılar ve dünyanın merkezine doğru tüm yaşamınız boyunca bir çekim kuvveti ile yaşamak zorunda kalırsınız. Yerçekimini yok edemeyiz, yönünü değiştiremeyiz.

Baş aşağı yaşamaya çalışmak da bir çözüm olamaz. O zaman geriye tek bir yol kalıyor, o da yerçekiminin uyguladığı kuvvete karşılık ona kendi kuvvetimizi uygulamak! Yerçekimine karşı uygulayacağınız kuvvete dair bilgilere ulaştığınızda bunun aslında ne kadar basit olduğunu siz de göreceksiniz.

Yeterince zaman kaybetmediniz mi? Haydi o zaman boyunuzu uzatmak için ilk adımı atın! Uzama Programı ile aklınıza takılan her sorunun cevabına hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Günde Sadece 20 Dakika İle Boyunuz Uzasın 1

[addthis tool=”addthis_inline_share_toolbox_16ym”]

İlgini Çekebilecek Diğer Yazılar:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir