Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

15 yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü olan Uzama Programı kitabı Amerika’nın hemen ardından Türkiye’de de yayınlandı.

Şimdi hep birlikte “Uzama Programı güvenilir midir?” sorusunun cevaplarına bakacağız.

Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı kemik bilimi konusunda yapılan araştırmalar sonucu 15 yılda hazırlanmış çok özel bir kitap seti.

Yüzde 100 bilimsel ve yüzde 100 etkili teknikler ışığında sunulan benzersiz ve çok özel egzersizler ile günde 20 dakika harcayarak haftada 2 cm uzamanız mümkün. Ve tüm program bittiği zaman bu rakam 10 cm’e kadar ulaşabiliyor.

Peki, nedir bu egzersizler?

Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve çok özel bir egzersiz programı ile ulaşılan bu süreçte öncelikle kitabı harfi harfine okumak ve tüm yazılanları doğru bir şekilde uygulamak gerekiyor.

Görsel desteği ile egzersizlerin tüm detaylarının anlaşılır bir şekilde sunulduğu kitapta çok önemli egzersiz programları var. “Uzama Programı güvenilir midir?” sorusunun cevabı için bu programları yakından inceleyelim.

 

Boy Uzamasını Etkileyen Faktörler

Uzama Programı kitabı “Boy Uzamasını Etkileyen Faktörler” başlığı ile açılıyor ve başlık altında boy uzamasını engelleyen tüm dış etkenler anlatılıyor.

Böylelikle boyumuzun uzamasını olumsuz etkileyen her türlü faktörü öğrenmiş oluyoruz.

Ve bu faktörlerin başında düzensiz uyku, yatarken ve otururken yanlış omurga duruşu, yanlış beslenme alışkanlıkları, spor ya da egzersize önem vermemek ve stresli bir hayat yer alıyor…

 

Omurga Uzatma Egzersizleri

Hemen ardından başlayan “Omurga Uzatma Egzersizleri” bölümünde 120 adet çok özel egzersiz yer alıyor.

Tamamı omurga gelişimi ve uzaması için özel hazırlanmış olan bu egzersiz programı görseller ile de desteklenerek sunulduğu için, hatasız bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

 

Bacak Boyunu Uzatma Egzersizleri

“Bacak Boyunu Uzatma Egzersizleri” ile ortalama 2 ay içinde 2-3 cm oranında daha uzun bacaklara sahip olmanın yolu anlatılıyor.

Yine egzersizlere dayanan bu bölüm de görseller ile destekleniyor.

 

Derin Nefes Alma Teknikleri

“Derin Nefes Alma Teknikleri” diğer egzersiz programlarına göre daha çok vücut dinginliği için önem taşıyor. Bu teknik ile stresten arınarak büyüme hormonunun tekrar harekete geçmesi sağlanıyor. Çünkü büyüme hormonunun en büyük düşmanı olarak stres kabul ediliyor.

 

Uzama Programı

Tüm bu programlara ek olarak sunulan ve boy uzamasında çok önemli bir yeri olan “Hızlı Boy Uzatma Programı” bölümünde daha önce verilen omurga ve bacak egzersizlerinin hangi sıklıkla ve nasıl uygulanacağı detaylandırılıyor.

 

Özel Masaj Teknikleri

Final bölümünde ise “Özel Masaj Teknikleri” ile egzersiz öncesi ve sonrası vücudun rahatlamasına yönelik masaj teknikleri anlatılıyor.

Sadece bunlarla da kalmayarak daha çok bilgi için ekstra 3 kitap hediyesi bulunan Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı, egzersiz döneminden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Hediye edilen Boy Uzatan Vitaminler, Büyüme Hormonunu Arttıran Besinler ve Kalsiyumla Boy Uzamasını Hızlandır adlı kitaplar ile 90 günlük egzersiz programını desteklemiş ve boy artışını olumlu olarak etkilemiş oluyorsunuz.

Uzama Programı kitap seti ile kısa boylu olmaktan kurtulup daha özgüven sahibi ve daha güçlü bir birey olarak yaşamınıza devam edeceksiniz.

İşte, “Uzama Programı güvenilir midir?” sorusunun tüm cevaplarını okudunuz. Daha fazla ve daha detaylı cevaplar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yer alan bilgilerin dışında, Uzama Programı sitesine giderek boyunu uzatan okurların yorumlarına da ulaşabilirsiniz.

Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir? 1

Tavsiye Edilenler:

3 Comments

  1. Benim yaşım 18 boyum 1 57 biraz, daha uzasın istiyorum bu kitaba nasıl sahip olabilirim .ve sitenin güvenilir olduğu konusuna biraz endişelerim var ?

  2. Selam eşimin ailesinde erken ergenlik sıkıntısı var kızım11yaşında ergenliğe girdi şuanda 17yaşında doktorlar boyu uzamaz artık kemik arası kapanmış dediler 1.50kaldı boyu bu egzersiz işe yarar mı çok üzülüyor cevaplarsanız sevinirim

    • Merhaba Emine Hanım,

      Biz doktorun söylediğinin üzerine bir şey söyleyemeyiz. Doktorun söylediklerini baz almalısınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir