Kategoriler: Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

Hızlı Boy Uzatma Programı Güvenilir Midir?

15 yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü olan ve konusunda uzman kişi Tim Hobbs tarafından hazırlanan Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı Amerika’nın hemen ardından Türkiye’de de yayınlandı.

Şimdi hep birlikte “Hızlı Boy Uzatma Programı güvenilir midir?” sorusunun cevaplarına bakacağız.

90 günde 10 cm’e yakın bir uzama vaat eden Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı kemik bilimi konusunda yapılan araştırmalar sonucu 15 yılda hazırlanmış çok özel bir kitap.

Yüzde 100 bilimsel ve yüzde 100 etkili teknikler ışığında sunulan benzersiz ve çok özel egzersizler ile günde 20 dakika harcayarak haftada 2 cm uzamanız mümkün. Ve tüm program bittiği zaman bu rakam 10 cm’e kadar ulaşabiliyor.

Peki, nedir bu egzersizler?

Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve çok özel bir egzersiz programı ile ulaşılan bu süreçte öncelikle kitabı harfi harfine okumak ve tüm yazılanları doğru bir şekilde uygulamak gerekiyor.

Görsel desteği ile egzersizlerin tüm detaylarının anlaşılır bir şekilde sunulduğu kitapta çok önemli egzersiz programları var. “Hızlı Boy Uzatma Programı güvenilir midir?” sorusunun cevabı için bu programları yakından inceleyelim.

Boy Uzamasını Etkileyen Faktörler

Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı “Boy Uzamasını Etkileyen Faktörler” başlığı ile açılıyor ve başlık altında boy uzamasını engelleyen tüm dış etkenler anlatılıyor.

Böylelikle boyumuzun uzamasını olumsuz etkileyen her türlü faktörü öğrenmiş oluyoruz.

Ve bu faktörlerin başında düzensiz uyku, yatarken ve otururken yanlış omurga duruşu, yanlış beslenme alışkanlıkları, spor ya da egzersize önem vermemek ve stresli bir hayat yer alıyor…

Omurga Uzatma Egzersizleri

Hemen ardından başlayan “Omurga Uzatma Egzersizleri” bölümünde 30 adet çok özel egzersiz yer alıyor.

Tamamı omurga gelişimi ve uzaması için özel hazırlanmış olan bu egzersiz programı görseller ile de desteklenerek sunulduğu için, hatasız bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

Bacak Boyunu Uzatma Egzersizleri

“Bacak Boyunu Uzatma Egzersizleri” ile ortalama 2 ay içinde 2-3 cm oranında daha uzun bacaklara sahip olmanın yolu anlatılıyor.

Yine egzersizlere dayanan bu bölüm de görseller ile destekleniyor.

Derin Nefes Alma Teknikleri

“Derin Nefes Alma Teknikleri” diğer egzersiz programlarına göre daha çok vücut dinginliği için önem taşıyor. Bu teknik ile stresten arınarak büyüme hormonunun tekrar harekete geçmesi sağlanıyor. Çünkü büyüme hormonunun en büyük düşmanı olarak stres kabul ediliyor.

Hızlı Boy Uzatma Programı

Tüm bu programlara ek olarak sunulan ve boy uzamasında çok önemli bir yeri olan “Hızlı Boy Uzatma Programı” bölümünde daha önce verilen omurga ve bacak egzersizlerinin hangi sıklıkla ve nasıl uygulanacağı detaylandırılıyor.

Özel Masaj Teknikleri

Final bölümünde ise “Özel Masaj Teknikleri” ile egzersiz öncesi ve sonrası vücudun rahatlamasına yönelik masaj teknikleri anlatılıyor.

Sadece bunlarla da kalmayarak daha çok bilgi için ekstra 3 kitap hediyesi bulunan Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı, egzersiz döneminden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Hediye edilen Boy Uzatan Vitaminler, Büyüme Hormonunu Arttıran Besinler ve Kalsiyumla Boy Uzamasını Hızlandır adlı kitaplar ile 90 günlük egzersiz programını desteklemiş ve boy artışını olumlu olarak etkilemiş oluyorsunuz.

California State University onaylı olan Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı ile kısa boylu olmaktan kurtulup daha özgüven sahibi ve daha güçlü bir birey olarak yaşamınıza devam edeceksiniz.

İşte, “Hızlı Boy Uzatma Programı güvenilir midir?” sorusunun tüm cevaplarını okudunuz. Daha fazla ve daha detaylı cevaplar için www.hizliboyuzatma.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede yer alan bilgilerin dışında, Hızlı Boy Uzatma Programı kitabını okuyarak boyunu uzatan okurların yorumlarına da ulaşabilirsiniz.

Kitabı buradan inceleyebilirsiniz.

Benzer Konular:

Paylaş

Yorumları Göster

  • Selam eşimin ailesinde erken ergenlik sıkıntısı var kızım11yaşında ergenliğe girdi şuanda 17yaşında doktorlar boyu uzamaz artık kemik arası kapanmış dediler 1.50kaldı boyu bu egzersiz işe yarar mı çok üzülüyor cevaplarsanız sevinirim

    • Merhaba Emine Hanım,

      Biz doktorun söylediğinin üzerine bir şey söyleyemeyiz. Doktorun söylediklerini baz almalısınız.

  • Benim yaşım 18 boyum 1 57 biraz, daha uzasın istiyorum bu kitaba nasıl sahip olabilirim .ve sitenin güvenilir olduğu konusuna biraz endişelerim var ?

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce