Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Gerçek mi?

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Gerçek mi?

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Gerçek mi?

Boy uzunluğu konusunda bilinen bir yanlış var:

“18 yaşından sonra boy uzaması durur ve bir daha uzama olmaz.”

Bu tam olarak doğru değildir. Gelişim bireylere göre değiştiği için boy uzamasına da kesin bir sınır koymak aslında mümkün değildir.

Buradan hareketle kısa boylu bireylere umut ışığı olacak olan “Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı” yaşınız geçmeden mevcut potansiyelinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak gerçek bir rehber kitaptır.

Boy uzatma egzersizlerini anlatan bu rehber kitapta aradığının fazlasını bulacağına eminim.

Bu kitap rakiplerinin aksine işinize yarayacak bilgilerle dolup taşmaktadır. En işe yarar bilgileri tek bir kitap altında okuyucuya sunmaktadır.

Özellikle belli bir yaştan sonra boy uzatmak için tek yol olarak gösterilen acılı ameliyatları ve kimyasal ilaçları bir kenara bırakmanı ve bu egzersiz yöntemini uygulamanı öneririm.

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Nasıl Ortaya Çıktı?

7 yıl gibi oldukça uzun bir süre yürütülen çalışmalar ve araştırmalar sonucunda piyasaya çıkan “Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı” büyük bir emeği bünyesinde barındırmaktadır. Gücünü bilimsel metotlara dayanan uygulamalarından alan bu kitap sayesinde ortalıkta dolanan “bu kitapların herhangi bir bilimsel açıklaması yok” tezine karşılık bir antitez olmaktadır.

Yüzlerce kişinin sorununa çözüm bularak büyük bir beğeni toplayan Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı sana da fayda sağlayabilir.

Ahmet Bey tarafından kaleme alınan ve kısa sürede yüzlerce kişinin dikkatini çekmeyi başaran bu kitap sayesinde insanlar boyuna birkaç cm eklemenin sevincini yaşadı.

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı” bilimsel bilgilerin ışığında sizlere rehberlik etmektedir.

“Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı” Hangi Bilgileri İçeriyor?

Kemik büyümesi konusunda yıllarca okumuş ve araştırmalar yapmış Ahmet Bey tarafından yazılmış olması bu kitabın içerisinde yer alan bilgileri diğer kitaplardan ayırmaya yetmektedir.

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı tamamen bilimsel veriler ışığında ortaya çıkmış egzersizlerden meydana gelmektedir.

Çok fazla zaman almayan, gün içerisinde kolaylıkla yapabileceğiniz, yaşamınıza oldukça kolay bir şekilde adapte edebileceğiniz egzersizler sayesinde günlük işlerinizden ödün vermeden günler geçtikçe uzayabilirsiniz.

Kulağa oldukça hoş gelen bu uygulamaya sahip olmak için ise yüklü bir ücret ödemenize gerek yok.

Hem içerdiği bilgiler hem de ücretinin makul olması cazip hale gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Zengin bir egzersiz çeşitliliğine sahip olmanın dışında yapacağınız egzersizleri teorik bilgilerin dışında görseller ile destekleyerek bire bir aynı egzersizi yapmanızı da sağlamaktadır.

Hızlı Boy Uzatma Programını İncelemek İçin Tıklayın!

Egzersizler Nasıl Boy Uzatıyor?

Aklınıza takılıp kalan bu soruyu yanıtlamanın ise aslında iki yolu vardır. Bunlardan ilki 26-27 yaşına kadar boyunuzu uzatma şansına sahip olduğunuzdur.

Nasıl mı? Okul yıllarında ve iş hayatınız boyunca duruş bozukluğuna yakalandığınızın bile farkında olmayabilirsiniz.

Ancak bu durum sizde en az 1.5-2 santim bir kayba neden olmaktadır.

Kitapta önerilen egzersizlere sadık kaldığınız sürece duruş bozukluğunuz giderilecek ve daha dik bir omurgaya sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.

İlk aşamada rahat bir şekilde 1.5-2 santim uzama kaydettiniz bile.

İkinci ve asıl yol ise kemik büyümesi ile ilgili önyargılarınızı yıkmakla başlamaktadır.

Kemiklerin büyümesi ergenlik döneminden itibaren durur ancak kemiklerin uçlarını kavrayan ve hareket sistemini oluşturan kıkırdakların büyümesi durmaz, devam eder.

Bu nedenle doğru, düzenli ve sık yapılan egzersizlerle kıkırdaklarınızın büyüme hızını arttırabilir, doğal yollarla mevcut boyunuzu acısız, ilaçsız uzatabilirsiniz.

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Gerçek mi? 1

Tavsiye Edilenler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir