Kategoriler: Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Pdf İndir

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Pdf İndir

Hızlı Boy Uzatma Programı Kitabı Pdf İndir

Hızlı Boy Uzatma Programı pdf kitabı, Tim Hobbs tarafından kısa boylu insanların egzersizler yardımıyla boyunu uzatabilmesi için hazırlandı. Ve 1000’lerce kişi bu egzersizlerden fayda sağlayarak boyunu uzattı.

Şimdiye kadar boyunun kısa olmasından dolayı mutsuz bir hayat geçirmiş olabilirsin. Belki de sırf bu yüzden karşı cinsle güzel ilişkiler kuramadın. Kendine güven problemi yaşadın. İnsanlar tarafından alay konusu oldun.

Bu yüzden hayatının problemlerle dolu olması artık seni üzmemeli. Çünkü tüm bu problemlerden kurtulmanı sağlayacak mucize formülü veriyorum:

Hızlı Boy Uzatma Programı Pdf Kitabı

İçinde 15 yıllık araştırmalar sonucunda hazırlanmış çok özel boy uzatma egzersizleri mevcut. Bu egzersizler boy uzamasını tetikleyecek şekilde özel olarak seçildi. Hem de bir sürü egzersiz arasından…

Kitapta boşuna vakit kaybetmeni engelleyecek, seni en kısa sürede uzatacak en etkili egzersizlere yer verilmiş. Kitabın sloganıysa şu:

90 Günde 10 cm Uza!

Tim Hobbs’un kitabını çeviren Ahmet kitapla ilgili düşüncelerini şöyle anlatıyor:

Bundan yıllar önce bir İngilizce kitapla karşılaştım. O sıralar boyumun kısalığından oldukça şikayetçiydim ve bundan kurtulmak istiyordum. Şanslıyım ki karşıma etkili bir uzama yöntemi çıktı. Bu yöntemi anlatan kitabı alıp okudum ve tam 6 ay boyunca uyguladım.

6 ay sonunda tam 5.5 cm uzadım. Bu yabana atılacak bir rakam değildi. 19-20 yaşlarında ergenlik çağının sonundayken tam 7 cm uzadım. Bu yöntemin Türkiye’de de bilinmesi gerektiğine karar verdim. Çünkü bu yöntemden bizim ülkede kimse bahsetmiyordu.

Öğrendiğim bütün etkili bilgileri, kendi tecrübelerimle de birleştirerek bu özel kitabı piyasaya pdf formatında e-kitap olarak sundum. O nedenle boy kısalığını dert eden tüm okuyucuların en azından kitabı alıp içindeki egzersizleri denemesini tavsiye ediyoruz.

Kaybedecek bir şeyiniz yok çünkü kitap 60 gün para iade garantili…

Hızlı Boy Uzatma Programı PDF Kitabını İndirmek İçin Ne Yapmalısın?

Biliyoruz ki birçok kişi bu kitaba ulaşmak, bir an önce okuyup teknikleri uygulamak istiyor. Burada bir sorun yok çünkü bu en doğal hakkınız. Fakat bazı kişiler kitabı ücretsiz indirmenin derdinde. İşte burada bir problem var.

Şöyle düşünün:

Tim Hobbs 15 yıl boyunca emek verip araştırmalar yapmış, bir sürü insanın boyunu uzatarak onların hayatını güzelleştirmiş, sizce bunun ufak da olsa bir bedeli olması gerekmez mi?

59 TL gibi cüzi bir miktar vererek kitabın orijinal versiyonu varken neden gidip de korsan olarak sahip olmaya çalışıyorsunuz? Üstelik bu yasalarla başınızın belaya girmesine neden olabilir. Çünkü pdf formatındaki e-kitaplar telif hakları yasasına göre koruma altındadır.

Bu nedenle kitabın orijinal versiyonunu bilgisayarınıza indirmeniz faydanıza olacaktır. Zaten kitabı resmi sitesinin dışında hiçbir yerde bulma fırsatınız da yok.

Hızlı Boy Uzatma Programı PDF Kitabını Nasıl Okuyacağım?

Kitabı Odaklı Pazar Tic. Limited Şirketinin ssl sertifikasına sahip güvenli ödeme altyapısı üzerinden satın aldıktan sonra, kitabın indirme linki mail adresinize gelecek. Böylece kitabın pdf formatını satın aldıktan 5 dakika sonra bilgisayarınıza indirip vakit kaybetmeden okumaya başlayabileceksiniz.

Ayrıca kitabı, tablet, e-kitap okuyucu, cep telefonu gibi cihazlar üzeriden de okuma fırsatına sahipsiniz.

Hızlı Boy Uzatma Programı pdf kitabını okumak için hemen tıklayın. Ve ürünün remi sitesine giderek kitabı daha detaylı inceleme fırsatına sahip olun.

Kitabı incelemek için tıklayın: Hızlı Boy Uzatma Programı Pdf İndir

Benzer Konular:

Paylaş

Yorumları Göster

 • annem almama izin vermiyor sadece 2 haftalık verseniz lütfen verirseniz size çok minnettar olurum daha öğrenciyim

 • İyi günler. Bu kitap sadece internettenmi alınabiliyor, yoksa kitapçılardan bulabilirmiyiz?

  • Merhaba,

   Kitapçılarda bulamazsınız. Ürünün satışı sadece internet üzerinden yapılmaktadır.

  • Merhaba, aylık bir ücret yoktur. Tek seferlik ödeme yapılır ve tüm setin fiyatı 59 TL'dir.

 • Birkaç sorum var. Kitabı haftasonu satın alırsan pzartesi mi link bana gelir?Ayrıca mailime gelecek olan psf yi imdirmem için ayrıca bir program yada uygulama indirmeme gerek var mı? IOS kullanıyorum.

  • Merhaba Ceren Hanım,

   Böyle bir durum yoktur. Haftaiçi veya haftasonu hiç fark etmez... Ödemeniz onaylandıktan sonra ürünün indirme linkler mail adresinize gönderilir. PDF dosyası olduğu için okumak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Telefonunuz dosyaları otomatik olarak açacaktır.

  • Ürün e-kitap seti olduğu için ödeme işlemi sonrasında indirme linkleri mail adresinize gönderilmektedir. Fiziksel bir ürün olmadığı için kapıda ödeme seçeceği yoktur.

 • Kaç yaşına kadar etkili bu Program ayrıca boy uzandı kalıcı mi yoksa devamli uygulamak gerekir mi bu hareketleri

  • Merhaba Hakan Bey,

   Program 25-26 yaşına kadar etkilidir. Ve elde edilen uzama kalıcıdır. En az 2-3 ay boyunca egzersizleri uygularsanız etkili sonuçlar alacağınıza inanıyoruz.

 • Merhaba ürünün ücretini ödedim havale dekont kısmına mail adresimi yazıp atılmasını da rica ettim ancak dünden bugüne hala kitap gelmedi bekliyorum gelmesini

  • Tarafınıza mail gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzu kontrol edin Yasin Bey...

 • Hocam ben bunu 6 ay uygulayıp bıraksam sonra bir daha hiç ugulamasam boyum kısalırmı kalıcı uzama sağlamazmı

  • Merhaba Muhammed Bey,

   Elde ettiğiniz uzama kalıcı olur.

Son Yazılar

Boy Uzatma Yolları: 2019 Yılına Özel Harika Bir Yöntem

Boy uzatma yolları da tıpkı her konuda olduğu gibi günden güne gelişme ve değişme gösteriyor. 2000 yılında uygulanan boy uzatma…

% gün önce

Mucizevi Etkiye Sahip Boy Uzatma Egzersizlerini Keşfedin

Boyunuzu kısa sürede uzatmanızı sağlayacak mucizevi egzersizlerin neler olduğunu öğrenmek ister miydiniz? Muhtemelen boyunuzun kısa olmasından şikayetçisiniz ve bir an…

% gün önce

Boy Uzatan Hareketler Serisi: Egzersiz Topuyla En Az 2-4 cm Uzayın

Boy uzatan en etkili hareketlerin neler olduğunu bilseydiniz hayatınız nasıl değişirdi? Öğrendiğiniz hareketleri uygulayarak boyunuzun uzaması için çaba sarf eder…

% gün önce

Bacak Boyunu 2 Haftada 3 cm Uzatan 5 Süper Egzersiz

Bacak boyunu uzatmak isteyen birçok kişi bunu nasıl başarabileceğini merak ediyor. Özellikle 20 yaşından büyük okuyucularımızın bu konuya olan ilgisi…

% gün önce

3-5 cm Uzatan %100 Garantili Boy Uzatma Yöntemi

  Şimdiye kadar birçok boy uzatma yöntemi açıklandı. Ameliyat, çeşitli haplar, akupunktur tabanlıklar, gıda takviyeleri ve daha nicesi… Bu yöntemler…

% gün önce

Güncel Boy Uzatma Yolları Nelerdir? – %100 Etkili Yöntemler

  Boyunu uzatmak isteyen bir kişinin internette aradığı ilk sözcük genellikle “boy uzatma yolları” oluyor. Bu şekilde arama yapan birinin…

% gün önce